Hakkımızda

Interactive Brokers Turkey

Şirketimiz Hakkında

IBT, önde gelen işletmelere, hükümetlere ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara hizmet veren küresel bir yönetim danışmanlık şirketidir.

İnsanlarımızın kalitesi, müşterilerimize hizmet etme yeteneğimizin temel taşıdır. Bu nedenle, olağanüstü insanları tanımlamak, becerilerini geliştirmek ve büyümelerini lider olarak teşvik eden bir ortam yaratmak için muazzam kaynaklara yatırım yapıyoruz.

Danışmanlarımız arasında tıp doktorları, mühendisler, iş yöneticileri, memurlar, girişimciler ve araştırma bilimcileri bulunmaktadır. IBT’ye, yeteneklerini karmaşık ve önemli zorluklara uygulama fırsatı için katılıyorlar. Arka plan, cinsiyet, milliyet ve bakış açılarının çeşitliliği, müşterilerimizin derin ve geniş uzmanlık alanlarında tekil bir denge almasını sağlar.

Üst düzey Liderlik

Amacımız toplumda güven inşa etmektir. Dünya da yapmak istediğimiz farkı tanımlar, bu yüzden yaptığımız şeyi iyi yaparız.

Danışmanlarımız arasında tıp doktorları, mühendisler, iş yöneticileri, memurlar, girişimciler ve araştırma bilimcileri bulunmaktadır. Yeteneklerini karmaşık, önemli zorluklara uygulama fırsatı için IBY’ye katıldılar. Arka plan, cinsiyet, milliyet ve bakış açılarının çeşitliliği, müşterilerimizin derin ve geniş uzmanlık alanlarında tekil bir denge almasını sağlar.

Üst